Renault u utrci Wings for Life World Run

Jedna strastvena ekipa i jedan strastveni cilj! Pridruži se ekipi Passion4life i trči za sve one koji ne mogu.

WFL-HELIOS_Tablica CRO copy

Članovi naše ekipe već su: Mario Valentić (profesor kineziologije i glumac), Manda Knežević (predsjednica Hrvatske udruge paraplegičara i tetraplegičara), Nika Fleiss (skijašica), Tatjana Savić (magistra francuskog i ruskog jezika) i Nina Čorak (Renault Hrvatska). Ove se godine broji svaki kilometar jer će Renault Hrvatska za svaki pretrčani kilometar članova strastvene ekipe donirati 5 kn zakladi Wings for Life. Svaki će član ekipe na zajedničkom treningu dobiti i majicu i paket dodataka za trčanje. Budi dio ekipe Passion4life!

Prijaviti se možeš na stranici Wings for Life World Run ili na poveznici OVDJE.

Prati nas na Facebook stranici Renault Hrvatska, Instagramu @renault_hr i Twitteru @renaultHR jer ćemo objavljivati informacije o zajedničkim treninzima i sve dodatne informacije o našoj ekipi. Postanimo najstrastvenija ekipa i trčimo najdalje!

Vaše mišljenje nam je važno. Jest li već ocjenili naše novosti?


1 Zvjezdica2 Zvjezdice3 Zvjezdice4 Zvjezdice5 Zvjezdica (Bez ocjena)
Loading...